16.11.17

"Розвиваємо дошкільнят"

В закладі проходив конкурс - огляд щодо створення освітнього простору для формування елементарних математичих уявлень дошкільнят, презентація посібників.

Педагоги рекламували, створені власноруч, ігри пізнавального характеру.  Працівники закладу творчо підійшли до виконання завдань та створили яскраві, цікаві та розвивальні дидактичні ігри для дошкільнят різного віку.

В ігрових зонах розташований матеріал для творчості дитини, дослідницької діяльності та сенсорного розвитку.

20.09.17

"Сильні  та сміливі"

Протягом Олімпійського тижня дошкільнята  змагалися в іграх-естафетах, ходили на екскурсії до  ЗОШ №3, спортивного клубу, спортивного майданчика. Діти  середньої групи "Веселка" та старшої "Дзвіночок" змагалися в витривалості та сміливості. Пройшли змагання "Сміливі та сильні", "Малі Олімпійські ігри", де діти мали змогу продемонструвати свої уміння та навички.

23.08.17

Вшанували день Незалежності

22 серпня в закладі була проведена розвага «Ми – маленькі українці». Музичний керівник Байбуза О.Д. та вихователь Удовицька В.О. підготували захід з дітьми старшої групи «Дзвіночок». Дошкільнята продемонстрували національні костюми, розповіли присутнім про звичаї українців, декламували вірші, грали в народні ігри, співали пісень.

Діти молодшої та середньої групи нагородили палкими аплодисментами юних артистів.

------------------------------------------------------------------------------

30.06.17

Звіт керівника

29 червня в закладі пройшов звіт керівника перед батьківською громадою. Присутні слухали виступ завідувача ДНЗ Шклярук Л.А. про роботу садочка за рік. Батьки слухали доповідь та мали змогу переглянути фільм «Організація роботи в ДНЗ».

Робота закладу була оцінена на високому рівні

29.06.17

Вивчаємо правила дорожнього руху

Працівники закладу разом з музичним керівником підготували та провели розвагу «Вивчаємо правила дорожнього руху». До малят в гості завітали казкові герої: Баба Яга, собачка, котик. Діти навчали їх правил безпеки на дорозі. Ігри-естафети та змагання з героями створили веселий настрій та цікаве дозвілля.

27.06.2017

Свої права ти добре знай

27 червня в ДНЗ №5 пройшло заняття для вихованців старшої групи з представником Миргородського бюро правової допомоги Бранашко О.Б.

Вона запропонувала дітям відеофільм про їхні права та обов`язки, провела дидактичну гру «Права дитини», змістовну бесіду.

Заохотила малюків розфарбовками за гарні відповіді.

Наступною частиною роботи була зустріч з педагогами закладу та презентація роботи відділу юстиції.

Цікавою та змістовною була спільна праця з Ольгою Борисівною.

Веселі естафети

Весела пора літо! У садочку багато друзів та розваг. Дошкільнята середньої групи «Веселка» та старшої «Дзвіночок» змагалися у спритності та витривалості. Вихователь Удовицька В.О. підготувала та провела фізкультурну розвагу «Веселі естафети», де діти мали можливість позмагатися, отримати позитивні емоції, ціково провести дозвілля

28.04.17

Зростаємо міцними

В ДНЗ №5 проведена загальносадкова розвага «Естафети з казковими героями». Діти мали змогу зустрітися з Феєю, Кощієм та позмагатися з ними в спритності, витривалості.

Малюки навчали героїв казок піклуватися про своє здоров`я.

--------------------------------------------------------------------------------

20.04.17

Зустріч з рятувальниками

В закладі походить місячник безпеки та цивільного захисту, тому ,з метою закріплення знань дітей про безпечну поведінку була проведена зустріч з рятувальниками.

Працівники Миргородської РВ ГУДСНС України в Полтавській області ДПРЧ- 5, у складі : молодшого сержанта

Марченка Ю.В., старшого прапорщика Карбана А.О., капітана Легди О.О. та курсанта Гаркавенка Б.Ю., провели для дошкільнят закладу навчання з пожежної безпеки.

До уваги присутніх було продемонсторовано роботу нової пожежної машини та приладів, що знаходяться в середині, рукава для води. Діти мали змогу посидіти в кабіні та поспілкуватися з рятувальниками, послухати правила безпеки та розповіді вогнеборців про свою професію.

Для дорослих та дітей повчальною була інструкція по користуванню вогнегасником. Цікавою та змістовною була зустріч.

«  Листопад 2017  »