20.09.17

"Сильні  та сміливі"

Протягом Олімпійського тижня дошкільнята  змагалися в іграх-естафетах, ходили на екскурсії до  ЗОШ №3, спортивного клубу, спортивного майданчика. Діти  середньої групи "Веселка" та старшої "Дзвіночок" змагалися в витривалості та сміливості. Пройшли змагання "Сміливі та сильні", "Малі Олімпійські ігри", де діти мали змогу продемонструвати свої уміння та навички.

23.08.17

Вшанували день Незалежності

22 серпня в закладі була проведена розвага «Ми – маленькі українці». Музичний керівник Байбуза О.Д. та вихователь Удовицька В.О. підготували захід з дітьми старшої групи «Дзвіночок». Дошкільнята продемонстрували національні костюми, розповіли присутнім про звичаї українців, декламували вірші, грали в народні ігри, співали пісень.

Діти молодшої та середньої групи нагородили палкими аплодисментами юних артистів.

------------------------------------------------------------------------------

30.06.17

Звіт керівника

29 червня в закладі пройшов звіт керівника перед батьківською громадою. Присутні слухали виступ завідувача ДНЗ Шклярук Л.А. про роботу садочка за рік. Батьки слухали доповідь та мали змогу переглянути фільм «Організація роботи в ДНЗ».

Робота закладу була оцінена на високому рівні

29.06.17

Вивчаємо правила дорожнього руху

Працівники закладу разом з музичним керівником підготували та провели розвагу «Вивчаємо правила дорожнього руху». До малят в гості завітали казкові герої: Баба Яга, собачка, котик. Діти навчали їх правил безпеки на дорозі. Ігри-естафети та змагання з героями створили веселий настрій та цікаве дозвілля.

27.06.2017

Свої права ти добре знай

27 червня в ДНЗ №5 пройшло заняття для вихованців старшої групи з представником Миргородського бюро правової допомоги Бранашко О.Б.

Вона запропонувала дітям відеофільм про їхні права та обов`язки, провела дидактичну гру «Права дитини», змістовну бесіду.

Заохотила малюків розфарбовками за гарні відповіді.

Наступною частиною роботи була зустріч з педагогами закладу та презентація роботи відділу юстиції.

Цікавою та змістовною була спільна праця з Ольгою Борисівною.

Веселі естафети

Весела пора літо! У садочку багато друзів та розваг. Дошкільнята середньої групи «Веселка» та старшої «Дзвіночок» змагалися у спритності та витривалості. Вихователь Удовицька В.О. підготувала та провела фізкультурну розвагу «Веселі естафети», де діти мали можливість позмагатися, отримати позитивні емоції, ціково провести дозвілля

28.04.17

Зростаємо міцними

В ДНЗ №5 проведена загальносадкова розвага «Естафети з казковими героями». Діти мали змогу зустрітися з Феєю, Кощієм та позмагатися з ними в спритності, витривалості.

Малюки навчали героїв казок піклуватися про своє здоров`я.

--------------------------------------------------------------------------------

20.04.17

Зустріч з рятувальниками

В закладі походить місячник безпеки та цивільного захисту, тому ,з метою закріплення знань дітей про безпечну поведінку була проведена зустріч з рятувальниками.

Працівники Миргородської РВ ГУДСНС України в Полтавській області ДПРЧ- 5, у складі : молодшого сержанта

Марченка Ю.В., старшого прапорщика Карбана А.О., капітана Легди О.О. та курсанта Гаркавенка Б.Ю., провели для дошкільнят закладу навчання з пожежної безпеки.

До уваги присутніх було продемонсторовано роботу нової пожежної машини та приладів, що знаходяться в середині, рукава для води. Діти мали змогу посидіти в кабіні та поспілкуватися з рятувальниками, послухати правила безпеки та розповіді вогнеборців про свою професію.

Для дорослих та дітей повчальною була інструкція по користуванню вогнегасником. Цікавою та змістовною була зустріч.

«  Вересень 2017  »