15.01.18

Щедрівочка щедрувала

Ось уже й настав цей магічний час, коли у кожному домі лунає спів, а по вулицях ходять колядники, а згодом будуть щедрівники.

Дівчатка старшої групи «Дзвіночок» привітали дітей та працівників закладу з минулими святами, водили козу, щедрували та вітали зі святами.

19.12.17

Миколай вітає дітей

19 грудня в заклад завітав святий Миколай, щоб привітати дітей зі святом.

Дошкільнята з нетерпінням чекали на нього, намагалися бути чемними цілий рік, писали листи із своїми бажаннями.

Миколай привітав дітей та вручив солодкі подарунки.

15.12.17

Розвага для дошкільнят

ДНЗ №5 "Сонечко" тісно співпрацює із ЗОШ №3. Вчитель початкових класів, Чудан Н.В. зі своїми учнями, завітали в гості до дітей старшої групи "Дзвіночок" з розвагою "Готуємось до Нового року". Учні 4-го класу та дошкільнята брали участь у змаганнях та естафетах "Злови шкідливу муху", "Снігові кульки", "Два Морози" та провели бесіду про зимові свята. Весело та цікаво дітлахи провели час. На прощання  школярі подарували повітряні кульки, чим неабияк порадували малюків.

12.12.17

Ділова гра

Для підсумку роботи педагогів закладу за освітньою  лінією "Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі", вихователем-методистом Солонець І.М, була проведена ділова гра «Розвиток логіко-математичної компетентності дошкільнят».

Вихователі мали можливість об`єднатися в команди та перевірити свої знання щодо формування логічного мислення дітей. Цікаві завдання спонукали  педагогів пригадати математичні терміни, методику формування елементарних знань дітей з математики та просто цікаво  провести час. На кінець роботи педагогам було запропоновано завдання «Педагогічна вертушка», де вони мали змогу згадати про виконану роботу та написати рекомендацію щодо реалізації  даного питання.

01.12.17

«Математика –  розум впорядковує»

30 листопада в закладі було проведено методичне об`єднання для вихователів-методистів та вихователів міста на тему «Математика в усіх видах діяльності».

Присутні колеги мали можливість переглянути заняття у середній групі «Казкова геометрія»( вихователь Дудніченко С.О.) та у старшій групі «Казками мандруємо, будинки будуємо»( вихователь-методист Солонець І.М.).

Також була проведено виставка посібників «Розвивальні ігри» та презентація роботи закладу «Математика розум впорядковує».

16.11.17

"Розвиваємо дошкільнят"

В закладі проходив конкурс - огляд щодо створення освітнього простору для формування елементарних математичих уявлень дошкільнят, презентація посібників.

Педагоги рекламували, створені власноруч, ігри пізнавального характеру.  Працівники закладу творчо підійшли до виконання завдань та створили яскраві, цікаві та розвивальні дидактичні ігри для дошкільнят різного віку.

В ігрових зонах розташований матеріал для творчості дитини, дослідницької діяльності та сенсорного розвитку.

20.09.17

"Сильні  та сміливі"

Протягом Олімпійського тижня дошкільнята  змагалися в іграх-естафетах, ходили на екскурсії до  ЗОШ №3, спортивного клубу, спортивного майданчика. Діти  середньої групи "Веселка" та старшої "Дзвіночок" змагалися в витривалості та сміливості. Пройшли змагання "Сміливі та сильні", "Малі Олімпійські ігри", де діти мали змогу продемонструвати свої уміння та навички.

23.08.17

Вшанували день Незалежності

22 серпня в закладі була проведена розвага «Ми – маленькі українці». Музичний керівник Байбуза О.Д. та вихователь Удовицька В.О. підготували захід з дітьми старшої групи «Дзвіночок». Дошкільнята продемонстрували національні костюми, розповіли присутнім про звичаї українців, декламували вірші, грали в народні ігри, співали пісень.

Діти молодшої та середньої групи нагородили палкими аплодисментами юних артистів.

------------------------------------------------------------------------------

30.06.17

Звіт керівника

29 червня в закладі пройшов звіт керівника перед батьківською громадою. Присутні слухали виступ завідувача ДНЗ Шклярук Л.А. про роботу садочка за рік. Батьки слухали доповідь та мали змогу переглянути фільм «Організація роботи в ДНЗ».

Робота закладу була оцінена на високому рівні

«  Січень 2018  »