31.05.19

 

В останні дні  травня прощалися із своїми випускниками в ДНЗ5 «Сонечко»

Настав цей довгоочікувальний день – випускний в дошкільному закладі – перший крок дитини у доросле життя. Випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період дошкільного дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з садочком у старшій групі «Веселка".Випускники були дуже гарні та  щасливі взяли участь в «Кольоровій дискотеці». Цього дня ними пишалися всі: і батьки, і гості, і колектив закладу.  Багато хороших слів  було сказано в цей день на адресу випускників, їх батьків,  адміністрації, вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а найголовніше – здорових дітей, які мають свої мрії і уподобання.

Швидко минуло свято, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші діточки, а батькам ми бажаємо – терпіння та мудрості! Колектив  ДНЗ «Сонечко» вірить, що добрі спогади про роки, проведені в садочку, діти з любов’ю пронесуть з собою через усе життя.

 

-----------------------------------------------------------------------------

 

17.04.2019

Музика в житті дитини

Музика - це стенограма емоцій. Емоції, які так важко описати, безпосередньо передаються людиною в музиці, в цьому її сила і значення. Л.М. Толстой

Діти, які частіше знайомляться з музикою, мають більш багатші почуття, вони частіше звертають увагу на почуття і переживання інших людей. Краще, швидше і повніше вбирають у себе все нове.

Багато дітей дуже емоційні. Вони відчувають велику потребу в художніх враженнях, в активному прояві своїх почутів.

В ДНЗ №5 "Сонечко" перед малюками  виступили з концертом учні дитячої музичної школи ім. Коломійця.

З перших звуків і рухів артистів діти затамували подих. Могутньо і злагоджено звучать голоси флейти, скрипки, гітари, піаніно ,величаво грають музиканти. Дошкільнята та працівники закладу отримали велике задоволення від виступу, мали можливість бути присутніми на Святі музики!

 

                                                                                                                   

-----------------------------------------------------------------------------

12.04.2019

За чисте довкілля

З 10 квітня в ДНЗ № 5 «Сонечко» розпочала свою роботу щорічна всеукраїнська акція «За чисте довкілля». Праця, спостереження у природі, заняття, дослідницько-пошукова робота – такі форми роботи проводили педагоги з дітьми всіх вікових груп.

Працівники закладу формували інтерес та позитивне ставлення дошкільників до навколишнього світуекологічно доцільної діяльності. Залучали до співпраці батьків, проведена екологічна акція «Прикрасимо довкілля». Дошкільнята допомагали у висаджуванні саджанців фруктових дерев, кущів, квітів.

 

-----------------------------------------------------------------------------

07.03.2019

Весела Масляна

 

В Україні із давніх-давен святкують Масляну. Це свято проводів зими та зустрічі з весною, символом якого є смачні млинці та вареники. У нашому садочку відбулося невелике дійство з нагоди Масляної. Малята дізналися про походження, звичаї та традиції свята. А ще стали учасниками веселих розваг, захоплююючих конкурсів, веснянок, закличок, які майстерно підготували та провели працівники закладу.

А «найсмачнішим» моментом свята було частування рум'яними, сонячними млинцями.

 

-----------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

01.03.19

Світ лялькового театру

На базі закладу було проведено методичне об`єднання «Музичний світ лялькового театру: різні види лялькових театрів в роботі керівника музичного».

Діти старшої групи продемонстрували свої вміння перевтілюватися в героїв казок В.Сухомлинського. Цікавий сюжет про мам - пташок та їх дитинчат не залишив нікого з присутніх байдужим. Дошкільнята уміють виразно декламувати вірші, передавати мімікою та жестами поведінку своїх героїв. Був використаний фартушковий театр до казки "Фіалка та Бджілка", театр тантамарески, виставка "Вернісаж лялькових театрів"

                                                                                                                                       

 --------------------------------------------------------------------------

20.02.19

 

День народження «Сонечка»

 

 20 лютого  радісну подію відзначив дошкільний навча­льний заклад №5 «Сонечко».

Рів­но 50 років тому (у 1969 році) ма­ленькі дитячі рученята вперше відчинили двері новозбудо­ва­ного дитсадка, а оче­нята почали звикати до диво­виж­ного світу, де оселилося без­турботне дитинство. Чимало цікавого було за цей час, багато вихованців вийшло з цих стін — перші випускники приводять вже своїх дітей в садок, мабуть і онуків приведуть. За п’ять де­сятків років заклад випустив багато дошкільнят, озбро­єних необхідними знаннями, вмі­н­ням працювати в колективі, ви­хованих і підготовлених до шко­ли.

Сам же дитсадок, який нині налічує 4 групи, які відвідують 117 дошкільнят, розквітнув до невпізнання і тепер радує діток і їхніх батьків сучас­ними, затишними і теплими кімна­тами, зручними меблями, розмаїттям ігра­шок та пізнавальних ігор. Для дітей створені прекрасні умови для перебування. Батьки можуть бути спокійними за своїх малят. Утім, найбільшою гордістю за­кладу є його працівники: завідувач, методист, ви­хователі, помічники вихователів, пси­холог, музичний керівник, сестра медична, кухарі, технічний персонал, тобто всі ті, хто постійно і з любов’ю дбає про комфорт маленьких вихован­ців і їхній повноцінний розу­мовий і фізичний розвиток. Вони своєю тур­ботою зігрівають дитячі душі, ведуть у світ цікавого і прекрасного,- і любові цієї вистачає їм на кожну дитину.

Дитячий садок - це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов.

«Наш дитячий садок-це вінок діточок,

Кожна квіточка в нім неповторна.

Це весела ріка, гомінлива й дзвінка,

Це казок і пісень світлий човник».

Ювілей - час підбиття підсумків, роздумів про досягнення, успіхи, плани на майбутнє. За ці роки заклад пройшов довгий і важкий шлях не тільки становлення, але й накопичення педагогічного досвіду, підвищення якості роботи, творчого пошуку, поліпшення матеріально-технічної бази.

На цьому святі було по- родинному затиш­но, цікаво, радісно, просто казково! Свій ювілей працівники та вихованці ДНЗ №5 святкували в тісному колі друзів.

Для була представлена ​​концертна програма - справжнє свято за участю вихованців та педагогів, які є головним активом дитячого садка. У такий чудовий день у дитячому садку панувала прекрасна атмосфера. На концерті вихованці зворушливо і по-дитячому щиро показували все, чого навчилися у своїй другій домівці – співали, танцювали, брали участь в іграх.

Концерт, приурочений цій даті, колектив підготував з притаманною йому творчою винахідливістю. Яскраві святкові костюми, радість ... Все це надовго залишається в пам'яті..

Всі присутні на заході отримали багато позитивних емоцій та гарний настрій. Цікаве дійство не залишило нікого байдужим, свято справді вдалося

Наш дошкільний заклад - це своєрідний «сад», у якому ми вирощуємо, плекаємо малюків; озброюємо їх знаннями, уміннями жити і бути щасливими у нашому суперечному світі, допомагаємо їм бути у злагоді із довкіллям та самим собою. І сподіваємось, що зерна, посіяні у садочку, обов’язково рясно проростуть.

День у день, цілих 50 років тут трудяться по-справжньому творчі люди, які всю свою душу і серце віддають дітям, даруючи малятам щасливий світ дитинства.

Сподіваємось, що завдяки безмежній любові колективу садочка, їх наполегливій праці, через двадцять років уже ці самі, але дорослі діти, приведуть на черговий ювілей своїх синів та доньок.

 

 

 

 

 

  --------------------------------------------------------------------------

15.02.19

 

Стрітення

Щорічно, 15 лютого , у ДНЗ №5 «Сонечко» проводять свято Стрітення.

Це одне з найулюбленіших малечею свят. Адже саме цього дня зустрічаються Весна із Зимою, аби помірятися силою. За народним повір’ям, хто переможе, той і буде господарювати до кінця місяця.

Цього дня діти водили хоровод з Зимою та розповідали їй вірші,познайомилися із звичаєм – випікання пташок з тіста, пограли в цікаві ігри та естафети.

Та найбільше радості та захоплення у очах дітей можна було побачити з приходом Весни, яку чекають з нетерпінням.

                                                                                                                                         

  --------------------------------------------------------------------------

 

08.01.19

Нетрадиційні техніки малювання

Вихователь Помєщикова Л.О. запропонувала колегам майстер-клас «Нетрадиційні техніки малювання в дитячому садку та їх роль в розвитку дітей дошкільного віку».

Присутні мали можливість не тільки  дізнатися про новинки в малюванні, але і на практиці застосувати набуті знання.

Використали підручні засоби: відбитки картону, ниток, втулок з використанням гуашевої фарби.

Творчий процес – справжнє диво.

                                                                                           

  ---------------------------------------------------------------------------

19.12.18                                                                              

                                                                  Миколай   іде!                                

 Свято Миколая-Чудотворця  всі дітлахи чекають з нетерпінням.

В закладі пройшла розвага «Миколай іде». Діти мали змогу отримати не тільки привітання - миколайчики, а й побачити святого своїми очима. Також малюки декламували вірші, взяли участь в іграх. Весело та цікаво було з Миколаєм!

 

                                                                                                                                           

  ---------------------------------------------------------------------------

 

29.11.18

Семінар-практикум «Впровадження ідей В.Сухомлинського в освітній процес ЗДО»

 29 листопада в закладі був проведений   семінар-практикум для завідувачів та вихователів-методистів міста. Завідувач ДНЗ Шклярук Л.А. познайомила присутніх з планом роботи семінару-практикуму та презентувала фільм "Педагогіка В.Сухомлинського і сучасний ДНЗ".

Методист відділу освіти Гречка Л.М.наголосила на важливості впровадження ідей Великого педагога на сучасному етапі.

Присутні мали змогу переглянути заняття в групі раннього віку «Є у кожного родина, міцна,тепла та

єдина» та в старшій групі «У музеї цікавинок та знахідок» за творчістю В.Сухомлинського.

 

 

Вихователь-методист Солонець І.М провела з колегами  педагогічну скриньку  "Мудра торбинка - для вихователів родзинка" . Запрошені колеги мали змогу пригадати прислів`я та приказки,  твори В.Сухомлинського, обіграти ситуації та висловити свою думку.

Також була презентована доповідь бібліографа бібліотеки для дорослих ім.Д.Гурамішвілі  Карач І.А. "В.Сухомлинський - світовий вимір". Вона познайомила з маловідомими фактами біографії та життєвого шляху в.Сухомлинського.

                 ---------------------------------------------------------------------------

 

                                                             Спортивне свято

 В закладі було проведено спортивне свято .Діти мали можливість взяти участь в рухливих іграх.

Були проведені такі заходи :

  • парад ранкової гімнастики «Зарядкою займаємось, здоров`я набираємось»;
  • спортивні змагання «Ми до спорту небайдужі, виростаєм сильні й дужі», «В казку за здоров`ям»;
  • заняття «Про здоров`я дбаємо, розумними зростаємо»;
  • велопарад;
  • екскурсія до  спортивної зали та стадіону ЗОШ №3.

 Діти продемонстрували гарний настрій, були активними та емоційними.

                                                                                                                                                                                                                              

  ---------------------------------------------------------------------------                                            

18.06.18

 Звіт керівника

15 червня в закладі відбувся щорічний звіт керівника перед батьками. Були  присутні : батьки вихованців, працівники  та  методист ММК Гречка Л.М.

Завідувач Шклярук Л.А. звітувала перед громадськістю про виконану роботу за рік:

-про успіхи та досягнення

-повідомила про плани на майбутнє

-подякувала батькам за допомогу та співпрацю, найактивнішим вручила подяки.

Перед присутніми виступила методист відділу освіти Гречка Л.М. Закінчився звіт міні-концертом вихованців ДНЗ №5.

 

 

  -----------------------------------------------------------------------------

01.06.18

                                                                                                     День захисту дітей

У перший літній день в ДНЗ №5 «Сонечко» відзначали добре і радісне свято — День захисту дітей.

Десятки країн в усьому світі, у тому числі й Україна, проводять різні заходи з метою звернути увагу громадськості на проблеми дітей і необхідність захисту прав неповнолітніх.

Пісні, танці, ігри-естафети, різноманітні були направлені на те, щоб діти максимально були задіяні в святкових заходах, відчули турботу дорослих про них та мали чудовий настрій.

Також малюків задіяли в конкурсі малюнка на асфальті, де вони мали змогу показати свої таланти

                                                                                                                                                                                                             

  -----------------------------------------------------------------------------

                                                                                          

14.03.2018                                                       

                                                     

                                                Цікаві зустрічі бувають корисними.

    Кожного ранку наш садочок №5 «Сонечко» відкриває двері для малят. І на сам перед нам, працівникам, хочеться вберегти їх від не приємних несподіванок, які бувають в нашому житті. У

цьому нам допомагають працівники Миргородського районного відділу ГУДСНС України.

    Раз у пів року ми чуємо знайомий гудок — так вони сповіщають нас про свій приїзд. Діти радо вибігають на вулицю, щоб подивитися на диво  машину, яка рятує від небезпеки. В якому захваті малята спостерігають як із пожежного рукава льється вода. Кожного разу пожежники радо розповідають про свою професію. І саме в ту хвилину майже кожен вихованець мріє бути пожежником.

   А ми, працівники дитячого садка, сподіваємося, що завдяки таким зустрічам наші діти засвоять техніку безпеки поводження з вогнем.

 

  -----------------------------------------------------------------------------

23.01.18

«Міс-педмайстерність»

23 січня в закладі відбувся конкурс для вихователів «Міс-педмайстерність», де педагоги мали можливість продемонструвати свої професійні вміння, творчість, креативність.

Педагоги брали участь у 6 конкурсах: презентація своєї педагогічної діяльності, теоретичні знання, емоції, розв`язування педситуацій, театралізація казки. Кожна з конкурсанток проявила свою творчість у різних видах роботи.

Переможцями стали вихователі групи раннього віку «Малятко» Помєщикова Л.О. та Белезюк В.М.

Методист відділу освіти Гречка Л.М. привітала присутніх конкурсанток та зауважила, що кожна заслуговує на перемогу.

                                                                                                                                

                                                                                                                                         

                                                                                                                                      

 

  --------------------------------------------------------------------

Категорії розділу
Вхід на сайт
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 38
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту