18.05.18

День вишиванки

У цей день всі діти закладу одягнули вишиті сорочки як символ єдності, краси, міцного здоров'я та щасливої долі. Вишиванка вважається оберегом від всього лихого.

В ДНЗ була проведена розвага «Ми-українці», де діти мали змогу продемонструвати свої вишиванки, взяли участь в змаганнях та естафетах «Заплети косу», «Хто сильніший», «Хто перший»; в народних іграх «Подоляночка», «Передай віночок», «Калина».

14.03.2018

Цікаві зустрічі бувають корисними.

Кожного ранку наш садочок №5 «Сонечко» відкриває двері для малят. І на сам перед нам, працівникам, хочеться вберегти їх від не приємних несподіванок, які бувають в нашому житті. У

цьому нам допомагають працівники Миргородського районного відділу ГУДСНС України.

Раз у пів року ми чуємо знайомий гудок — так вони сповіщають нас про свій приїзд. Діти радо вибігають на вулицю, щоб подивитися на диво  машину, яка рятує від небезпеки. В якому захваті малята спостерігають як із пожежного рукава льється вода. Кожного разу пожежники радо розповідають про свою професію. І саме в ту хвилину майже кожен вихованець мріє бути пожежником.

А ми, працівники дитячого садка, сподіваємося, що завдяки таким зустрічам наші діти засвоять техніку безпеки поводження з вогнем.

----------------------------------------------------------------------------

20.01.18

Зустріч Зими з Весною

Працівники дошкільного навчального закладу підготували та провели разом з дітьми розвагу «Стрітення».

Гарний настрій створили : Зима, Весна, Ведмідь та Поводир, Масляна, Господиня, скоморохи.

Діти декламували вірші, відгадували загадки, змагались у силі та швидкості. Переможницею стала красуня-Весна, яку малюки радо вітали.

23.01.18

«Міс-педмайстерність»

23 січня в закладі відбувся конкурс для вихователів «Міс-педмайстерність», де педагоги мали можливість продемонструвати свої професійні вміння, творчість, креативність.

Педагоги брали участь у 6 конкурсах: презентація своєї педагогічної діяльності, теоретичні знання, емоції, розв`язування педситуацій, театралізація казки. Кожна з конкурсанток проявила свою творчість у різних видах роботи.

Переможцями стали вихователі групи раннього віку «Малятко» Помєщикова Л.О. та Белезюк В.М.

Методист відділу освіти Гречка Л.М. привітала присутніх конкурсанток та зауважила, що кожна заслуговує на перемогу.

15.01.18

Щедрівочка щедрувала

Ось уже й настав цей магічний час, коли у кожному домі лунає спів, а по вулицях ходять колядники, а згодом будуть щедрівники.

Дівчатка старшої групи «Дзвіночок» привітали дітей та працівників закладу з минулими святами, водили козу, щедрували та вітали зі святами.

19.12.17

Миколай вітає дітей

19 грудня в заклад завітав святий Миколай, щоб привітати дітей зі святом.

Дошкільнята з нетерпінням чекали на нього, намагалися бути чемними цілий рік, писали листи із своїми бажаннями.

Миколай привітав дітей та вручив солодкі подарунки.

15.12.17

Розвага для дошкільнят

ДНЗ №5 "Сонечко" тісно співпрацює із ЗОШ №3. Вчитель початкових класів, Чудан Н.В. зі своїми учнями, завітали в гості до дітей старшої групи "Дзвіночок" з розвагою "Готуємось до Нового року". Учні 4-го класу та дошкільнята брали участь у змаганнях та естафетах "Злови шкідливу муху", "Снігові кульки", "Два Морози" та провели бесіду про зимові свята. Весело та цікаво дітлахи провели час. На прощання  школярі подарували повітряні кульки, чим неабияк порадували малюків.

12.12.17

Ділова гра

Для підсумку роботи педагогів закладу за освітньою  лінією "Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі", вихователем-методистом Солонець І.М, була проведена ділова гра «Розвиток логіко-математичної компетентності дошкільнят».

Вихователі мали можливість об`єднатися в команди та перевірити свої знання щодо формування логічного мислення дітей. Цікаві завдання спонукали  педагогів пригадати математичні терміни, методику формування елементарних знань дітей з математики та просто цікаво  провести час. На кінець роботи педагогам було запропоновано завдання «Педагогічна вертушка», де вони мали змогу згадати про виконану роботу та написати рекомендацію щодо реалізації  даного питання.

01.12.17

«Математика –  розум впорядковує»

30 листопада в закладі було проведено методичне об`єднання для вихователів-методистів та вихователів міста на тему «Математика в усіх видах діяльності».

Присутні колеги мали можливість переглянути заняття у середній групі «Казкова геометрія»( вихователь Дудніченко С.О.) та у старшій групі «Казками мандруємо, будинки будуємо»( вихователь-методист Солонець І.М.).

Також була проведено виставка посібників «Розвивальні ігри» та презентація роботи закладу «Математика розум впорядковує».

-------------------------------------------------------------------------------

«  Травень 2018  »