У садочку нашім-

Але, хлоп`ята наші,
І знають про це всі!
Дружно грають, підростають
Дівчат шанують і оберігають.

А всі вони, мов гарні квіти,
Сплелися у вінок
І назва відповідна-

"БАРВІНОК"

Спортивне свято

До Дня сім`ї в  середній групі відбулося спортивне свято «Мама, тато і я – спортивна сім`я. Вихователі Гавриш Л.В, Удовицька В.О. підготували

захід , де діти разом з батьками, змагалися у швидкості , спритності та продемонстрували свої навички працювати спільно у команді під час естафет.

Підсумком спортивного свята став виступ   дітей старшої групи, які виконали чудові таночки під керівництвом Байбузи О.Д.

26.04.2019

Готуємось до Великодня

Напередодні святкування Великодня, вихованці середньої  групи відвідали міську дитячу бібліотеку.

Бібліотекарі познайомили дітей з традиціями святкування Великодня: використання верби та крашанки в іграх; запросили взяти участь в хороводах, обіграли сюжет оповідання «Як яєчко писанкою стало». Наприкінці дітлахи прикрасили велику писанку власними візерунками.

Дякуємо працівникам  бібліотеки за цікаву екскурсію та гарний настрій!

Безпечна поведінка

В закладі проходить Тиждень безпеки дитини. Для вихованців середньої  групи "Барвінок" були проведені заняття "Моя безпека", "Безпека вдома та на подвірї". Вихователі, Гавриш Л.В. та Удовицька В.О, закріпили правила безпечної поведінки:  моделювали  ситуації "В магазині", "Сам вдома", "Пожежа", "Виклич потрібну службу", Допоможи перейти вулицю" та інші, де діти мали змогу продемонструвати свої уміння та навички щодо безпечної поведінки. Дошкільнята добре знають казки, оповідання, прислів`я та приказки з теми безпеки. Цікаво та корисно провели час!

11.01.19

Прогулянка на лижах

Діти середньої групи «Барвінок» з задоволенням  беруть участь в прогулянках. Вихователь, Удовицька В.О., заохочує дітлахів до ходьби на лижах. Зимова погода спонукає дошкільнят цікаво та корисно проводити дозвілля.

30.12.18

Новорічні вітання

Цікаво та захоплююче пройшла театральна постановка «Подорож з Веселинкою» в середній групі «Барвінок»  під час проведення новорічного ранку. Індивідуально підібрані ролі допомогли кожній дитині відкрити свій творчий потенціал і відчути свою значимість на святі.

Заслуговує на увагу якісне виконання « Таночку Зірочок» та  «Сніжинок». Слід відмітити тісну співпрацю дорослих та дітей під час свята. Використанні сюрпризні моменти спонукали дітей до високої активності.

29.10.18

Навчаємося за творами В Сухомлинського

Вихователі середньої групи «Барвінок», Гавриш Л.В. та Удовицька В.О, запросили колег переглянути їхню роботу з використанням творчості В.Сухомлинського.

Гавриш Л.В. підготувала з дітьми театралізовану діяльність за казками «Мишка і лисичка» та «Як їжачок до зими готувався». Велике задоволення отримали діти інших груп від гри юних акторів в казках. Гарні костюми створили справжню театральну атмосферу. А найбільше задоволення отримали діти-актори – оплески від глядачів.

Удовицька В.О провела інтегроване заняття «Через потічок»,де діти продемонстрували свої уміння у фізичному та мовленнєвому розвитку, малюванні.

20.09.18

"Ми до спорту небайдужі, виростаємо сильні й дужі"

Вихованці закладу беруть активну участь у заходах до Дня фізичної культури і спорту. Дошкільнята середньої групи ,разом з вихователем, Гавриш Л.В., змагалися у сміливості, силі та витривалості, грали в рухливі ігри та  прймали участь в естафетах на  швидкість.

21.05.18

Сильні та сміливі

Діти молодшої групи вчаться бути сміливими і сильними, допомагати один одному та працювати в команді. Свої уміння показали під час гри «Перетягування каната». Також мали змогу продемонструвати свої вишиванки під час розваги.

12.03.18

Свято бантиків

Діти молодшої групи підготували мамам свято бантиків.

На святковий ранок завітали клоун Кльопа та Капризуля, які розважали малюків цікавими іграми, конкурсами та допомогли відшукати бантики. дошкільнята вітали матусь гарними піснями та віршами.

21.02.18

Знаходимо друзів

Вихователь молодшої групи Гавриш Л.В. запропонувала колегам переглянути заняття з духовно-морального розвитку «Немає друга-шукай, а знайшов – тримай».

На основі дидактичних ігор та художнього слова малюки закріпили знання про дружбу, друзів, взаємодопомогу. Цікаво та корисно пройшов час : діти не тільки мали можливість описати свого друга, а й зобразити квітку дружби яскравими кольорами.

12.12.17

Подарунки від ялинки

В закладі проходить комплексне вивчення життєдіяльності дітей молодшої групи «Барвінок».

На занятті з пізнавального розвитку «Подарунки чарівного дерева», проведеного вихователем Гавриш Л.В., діти отримували чарівні мішечки з подарунками та виконували завдання.  Для активізації мислення Ліля Василівна запропонувала  обіграти ситуацію "Посадіть зайчика в вагон". Малюки з задоволенням допомогли казковим героям знайти свої місця в поїзді.

23.10.17

Математичний теремок

В закладі проходить місячник педмайстерності – колективні перегляди роботи з дітьми за освітньою лінією «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі».

Вихователь молодшої групи «Барвінок», Гавриш Л.В., запропонувала заняття «Математичний теремок». Діти навчалися розрізняти кольори, геометричні фігури та грали в цікаві ігри з казковими героями. Малюки закріпили вже набуті знання та отримали нові.

«  Червень 2019  »