У садочку нашім-

Але, хлоп`ята наші,
І знають про це всі!
Дружно грають, підростають
Дівчат шанують і оберігають.

А всі вони, мов гарні квіти,
Сплелися у вінок
І назва відповідна-

"БАРВІНОК"

23.10.17

Математичний теремок

В закладі проходить місячник педмайстерності – колективні перегляди роботи з дітьми за освітньою лінією «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі».

Вихователь молодшої групи «Барвінок», Гавриш Л.В., запропонувала заняття «Математичний теремок». Діти навчалися розрізняти кольори, геометричні фігури та грали в цікаві ігри з казковими героями. Малюки закріпили вже набуті знання та отримали нові.

_________________________________________

19.09.17

"Велозмагання"

Малюки молодшої групи охоче їздять на велосипедах, дитячих скутерах,самокатах. В рамках проведення Олімпійського тижня, вихователь групи "Барвінок", Лаврінець М.І.,провела з дітьми велозмагання, де вони мали можливість позмагатися на велотранспорті та продемонструвати свої уміння.

_________________________________________

23.06.2017

Знайомство з групою

Протягом червня в закладі відбувся перехід дітей раннього віку «Малятко» до молодшої групи «Барвінок». Знайомство з новою групою пройшло в дружній атмосфері. Діти познайомилися з приміщенням, майданчиком, вихователькою Гавриш Л.В, помічником вихователя Драгіною Н.В, мали змогу погратися іншими іграшками, відчути себе дорослішими