У садочку нашім-

Але, хлоп`ята наші,
І знають про це всі!
Дружно грають, підростають
Дівчат шанують і оберігають.

А всі вони, мов гарні квіти,
Сплелися у вінок
І назва відповідна-

"БАРВІНОК"

20.09.18

"Ми до спорту небайдужі, виростаємо сильні й дужі"

Вихованці закладу беруть активну участь у заходах до Дня фізичної культури і спорту. Дошкільнята середньої групи ,разом з вихователем, Гавриш Л.В., змагалися у сміливості, силі та витривалості, грали в рухливі ігри та  прймали участь в естафетах на  швидкість.

21.05.18

Сильні та сміливі

Діти молодшої групи вчаться бути сміливими і сильними, допомагати один одному та працювати в команді. Свої уміння показали під час гри «Перетягування каната». Також мали змогу продемонструвати свої вишиванки під час розваги.

12.03.18

Свято бантиків

Діти молодшої групи підготували мамам свято бантиків.

На святковий ранок завітали клоун Кльопа та Капризуля, які розважали малюків цікавими іграми, конкурсами та допомогли відшукати бантики. дошкільнята вітали матусь гарними піснями та віршами.

21.02.18

Знаходимо друзів

Вихователь молодшої групи Гавриш Л.В. запропонувала колегам переглянути заняття з духовно-морального розвитку «Немає друга-шукай, а знайшов – тримай».

На основі дидактичних ігор та художнього слова малюки закріпили знання про дружбу, друзів, взаємодопомогу. Цікаво та корисно пройшов час : діти не тільки мали можливість описати свого друга, а й зобразити квітку дружби яскравими кольорами.

12.12.17

Подарунки від ялинки

В закладі проходить комплексне вивчення життєдіяльності дітей молодшої групи «Барвінок».

На занятті з пізнавального розвитку «Подарунки чарівного дерева», проведеного вихователем Гавриш Л.В., діти отримували чарівні мішечки з подарунками та виконували завдання.  Для активізації мислення Ліля Василівна запропонувала  обіграти ситуацію "Посадіть зайчика в вагон". Малюки з задоволенням допомогли казковим героям знайти свої місця в поїзді.

23.10.17

Математичний теремок

В закладі проходить місячник педмайстерності – колективні перегляди роботи з дітьми за освітньою лінією «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі».

Вихователь молодшої групи «Барвінок», Гавриш Л.В., запропонувала заняття «Математичний теремок». Діти навчалися розрізняти кольори, геометричні фігури та грали в цікаві ігри з казковими героями. Малюки закріпили вже набуті знання та отримали нові.

19.09.17

"Велозмагання"

Малюки молодшої групи охоче їздять на велосипедах, дитячих скутерах,самокатах. В рамках проведення Олімпійського тижня, вихователь групи "Барвінок", Лаврінець М.І.,провела з дітьми велозмагання, де вони мали можливість позмагатися на велотранспорті та продемонструвати свої уміння.

23.06.2017

Знайомство з групою

Протягом червня в закладі відбувся перехід дітей раннього віку «Малятко» до молодшої групи «Барвінок». Знайомство з новою групою пройшло в дружній атмосфері. Діти познайомилися з приміщенням, майданчиком, вихователькою Гавриш Л.В, помічником вихователя Драгіною Н.В, мали змогу погратися іншими іграшками, відчути себе доросл

«  Вересень 2018  »