У садочку нашім-

Але, хлоп`ята наші,
І знають про це всі!
Дружно грають, підростають
Дівчат шанують і оберігають.

А всі вони, мов гарні квіти,
Сплелися у вінок
І назва відповідна-

"БАРВІНОК"

11.04.17

Навчаємося надавати допомогу

В ДНЗ №5 проходить Тиждень цивільного захисту. Сьогодні, діти старшої групи з вихователем Белезюк В.М., через сюжетно-рольову гру «Лікарі»,  моделювали ситуації надання допомоги іншим: бинтували порізи, викликали медичну службу, відпрацьовували правила поведінки при надзвичайних ситуаціях.

___________________________________

10.04.17

Підготовка до Великодня

Дошкільнята разом з дорослили готуються до свята Великодня : прибирають територію,  поливають молоді саджанці дерев, знайомляться з традиціями пращурів щодо святкування. На занятті з ліплення діти навчалися ліпити з глини паски, писанки та прикрашати їх.

17.03.17

Юні актори

Дошкільнята дуже люблять слухати казки, а ще більше брати участь в обігруванні сюжетів.

Вихователь Гавриш Л.В. веде гурток «Юні актори» та залучає дітей до театралізованої діяльності. Малята інсценували казку В.Сухомлинського «Бджілка та фіалка», в якій мали можливість перевтілитися в Бджілку, Фіалку та ведучу. Вони з задоволенням презентували свою діяльність для найменших вихованців закладу.

14.03.17

Гурток «Природа і фантазія»

Дошкільнята охоче беруть участь у роботі гуртка «Природа і фантазія» під керівництвом Тузенко Н.В. від ЦЕНТУМу.

Кожного разу це нові та цікаві види роботи з паперу та картону.

14 березня була тема «Прикрасимо берізку», де діти мали змогу реалізувати свій задум та проявити творчість.

03.03.17

Весняне привітання

Діти старшої групи з задоволенням вітали мам та бабусь зі святом.

Вихователі Гавриш Л.В., Белезюк В.М, музичний керівник Байбуза О.Д, разом з дітьми підготували родинне свято «Весняне привітання» : декламували вірші, співали гарних українських пісень, залучали батьків до участі в розігруванні сценок, танцювали.

Всі присутні отримали гарний настрій та щирі посмішки в затишній атмосфері дитячих привітань.

09.03.17

Тарасові шляхи

Діти старшої групи вшанували день народження Кобзаря.

Вихователь Гавриш Л.В. підготувала та провела тематичне заняття "Тарасові шляхи."
Метою заняття було: глибше ознайомити дітей з життям та творчістю українського поета та художника Т. Г. Шевченка. Показати , як він оспівує красу рідного краю, родину, життя людей, Україну. Дошкільнята виразно читали вірші, співали пісень за його творами, слухали музичні записи. Закінчили заняття малюванням сюжетів за мотивами його творів
.

22.02.17

Дослідники

Діти старшої групи, разом з вихователем Гавриш Л.В, є малими дослідниками великого світу : спостерігають за ростом перцю, паростків буряка та моркви, цибулі, посаджених своїми руками. Дошкільнята охоче доглядають за «городом» на підвіконні : вчасно поливають, підпушують грунт, досліджують вплив різних факторів на їх ріст, вчаться самостійно робити висновки, допомагати дорослим

10.02.2017

Юні кондитери

Діти старшої групи «Барвінок» часто використовують сюжетно-рольові ігри, щоб випробувати свої сили в певній професії (згідно уподобань).

Особливо цікавими для них є професії кухаря та кондитера. Дошкільнята обрали для кондитерську фабрику, з допомогою якої «готували» різнокольорове печиво зі спеціально приготованого тіста. Юні кондитери з задоволенням брали на себе ролі дорослих майстрів та створили неперевершені шедеври. Таку цікаву для дітей «Кондитерську фабрику» подарував Дід Мороз на новорічному святі

Майбутні школярі

19 січня діти старшої групи «Барвінок» разом з вихователем Белезюк В.М. відвідали урок в ЗОШ №3, проведений вчителем початкових класів Лісною Ю.І.

Цікавою була спільна бесіда учнів 4-го класу та вихованців ДНЗ №5 : гарно відповідали на запитання вчителя, разом виготовили поробки з паперу та пластиліну для шкільного музею, спілкувалися з учнями. Дізналися багато нового про шкільне життя.

Дякуємо адміністрації ЗОШ №3, учням та Юлії Іванівні за змістовний урок та цікаве дозвілля!!

«  Травень 2017  »