У садочку нашім-

Але, хлоп`ята наші,
І знають про це всі!
Дружно грають, підростають
Дівчат шанують і оберігають.

А всі вони, мов гарні квіти,
Сплелися у вінок
І назва відповідна-

"БАРВІНОК"

10.02.2017

Юні кондитери

Діти  старшої групи «Барвінок»  часто використовують сюжетно-рольові ігри, щоб випробувати свої сили в певній професії (згідно уподобань).

Особливо цікавими  для  них  є  професії  кухаря та кондитера. Дошкільнята  обрали  для кондитерську фабрику, з допомогою якої «готували» різнокольорове печиво зі спеціально приготованого тіста. Юні кондитери з задоволенням  брали на себе ролі  дорослих майстрів та створили  неперевершені шедеври. Таку цікаву для дітей  «Кондитерську фабрику» подарував  Дід Мороз на новорічному с

Майбутні школярі

19 січня діти старшої групи «Барвінок» разом з вихователем Белезюк В.М. відвідали урок  в ЗОШ №3, проведений вчителем початкових класів Лісною Ю.І.

Цікавою була спільна бесіда учнів 4-го класу та вихованців ДНЗ №5 : гарно відповідали на запитання вчителя, разом виготовили поробки з паперу та пластиліну для шкільного музею, спілкувалися з учнями. Дізналися багато нового про шкільне життя.

Дякуємо адміністрації  ЗОШ №3, учням  та Юлії Іванівні за змістовний урок та цікаве дозвілля!!

29.11.16

Разом    цікаво

Діти старшої групи «Барвінок» вміють виконувати спільну роботу та допомагати один одному.

Сьогодні, 29 листопада, дошкільнята створювали колективну аплікацію «Машини нашого міста» та закріпили правила їх  руху по вулиці. Разом було швидко та весело виконувати завдання. По закінченні роботи діти  склали оповідання «Моя вулиця».

20.10.2015.

Сьогодні у групі «Барвінок» було заняття – «Подорож до чарівного світу казок».

У гості до дітей завітала Лисичка-сестричка та запросила їх у чарівний світ, де звірі розмовляють і казка оживає. А допоміг їм  чарівний клубочок, який повів дітей нелегким шляхом до казки «Пан Коцький».

Під час подорожі дітки стомилися, але фізкультхвилинка допомогла їм відновити сили. Маленькі мандрівники слухали уважно казку, яку розповідала Лисичка, відповідали на запитання за змістом, впізнавали героїв на картинках.

Дуже цікавою була гра «Загадку відгадай – героя зустрічай». Ой не легко ж було відгадувати загадки про тварин, друзів нашої Лисички. Але дітки були уважні та зосереджені і все змогли відгадати.

Добре було у світі казок, але настав час до садочка повертатися. Малята подякували Лисичці за подорож, а вона побажала їм: «Поринати в казку частіше, бо це надзвичайно цікаво»

09.10.2015.

ПРОГУЛЯНКА ЗОЛОТОЮ ОСІННЮ