Група наша "ДЗВІНОЧОК" зветься

В ній нам весело живеться
Тут так добре! Просто клас!
Завітайте всі до нас.
Тут вчимось і граємо
Дружніми зростаємо

Ми щоранку розквітаєм
Усмішкою всіх вітаєм
Любимо ми танцювати
І в рухливі ігри грати.

Ми під сонцем чудо-квіти
Чуйні, добрі й гарні діти
Ще й завзяті малярі
Малювати любим ми

Всі заходьте-привітаємо
І покажем все, що маємо
Пальчик, ручка-ось яка,
Аплікація нова!

29.12.17

Пригода в шоколадному королівстві

В старшій групі пройшов новорічний ранок "Пригода в шоколадному королівстві".

До дітей завітали мешканці солодкої країни: Апельсини, Мандарини, Шоколадні батончики, Вафельки та інші мешканці  королівства. Діти охоче декламували вірші, брали участь в іграх, співали новорічних пісень

________________________

19.12.17

"Миколай, в гості завітай!"

ЗОШ №3 гостинно запрсила дошкільнят старшої групи "Дзвіночок" на свято Миколая. Діти отримали задоволення від дійства, підготовленого учнями старших класів, побачили перемогу добра над злом.

Школярі привітали дошкільнят зі святом Миколая та подарували безліч позитивних емоцій!

13.12.17

Допоможемо пташкам

Діти старшої групи охоче долучились до природоохоронної акції «Допоможемо пташкам». Батьки змайстрували годівнички, а діти підгодовують зимуючих птахів крихтами хліба та зерном.

08.12.17

Гурткова робота

ДНЗ №5 тісно співпрацює з ЦЕНТУМом, педагоги якого ведуть гуртки для дошкільнят.

Тузенко Н.В., керівник гуртка «Природа і фантазія», запропонувала дітям бесіду «Кімнатні квіти та догляд за ними».

Малюки закріпили свої знання про кімнатні квіти, їх життя на підвіконні та лікувальні властивості. Діти вчаться доглядати рослини та берегти природу.

«  Січень 2018  »