Група наша "ДЗВІНОЧОК" зветься

В ній нам весело живеться
Тут так добре! Просто клас!
Завітайте всі до нас.
Тут вчимось і граємо
Дружніми зростаємо

Ми щоранку розквітаєм
Усмішкою всіх вітаєм
Любимо ми танцювати
І в рухливі ігри грати.

Ми під сонцем чудо-квіти
Чуйні, добрі й гарні діти
Ще й завзяті малярі
Малювати любим ми

Всі заходьте-привітаємо
І покажем все, що маємо
Пальчик, ручка-ось яка,
Аплікація нова!

03.11.17

Вивчаємо математику

В закладі проходить міясчник педмайстерності щодо реалізації завдань освітньої лінії БКДО "Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі".

Вихователі старшої групи ,Удовицька В.О та Солонець І.М., запросили колег на колективний перегляд роботи. Були проведені заняття «Казкові стежини», «Казка про двох жадібних ведмежат», де дошкільнята продемонстрували навички порядкової та кількісної лічби в межах 7, вміння орієнтуватися в просторі та конструювати з паперу на основі знань про геометричні фігури. Діти з задоволенням виконували завдання та допомагали казковим героям.

13.10.17

Родинне свято

«Закосичення дівчаток та посвята хлопчиків у козаків»

12 жовтня в старшій групі «Дзвіночок» було проведено свято «Закосичення дівчаток та посвята хлопців у козаків». Батьки брали активну участь у дійстві : благословляли та закосичували дівчат, спільно розігрували сценки, приймали хлопчиків у козаки, дарували обереги. Веселий настрій створив парний танок у виконанні дітей, декламування віршів, ігри-естафети.

26.09.17

Екскурсія до ЦЕНТУМу

Адміністрація ЦЕНТУМу запросила дітей старшої групи «Дзвіночок» на екскурсію до свого закладу. Дошкільнята мали можливість побачити тварин, розмаїття рослинного світу, кімнату-музей

та хліба, цікаві роботи, виконані вихованцями закладу.

ДНЗ №5 не один рік співпрацює з ЦЕНТУМом, педагогічні працівники якого ведуть гуртки для дітей: «Природа і фантазія» - керівник Тузенко Н.В, «Цікава англійська» - Хмара Н.М.

Тісна співпраця допомагає малюкам розвивати свої уміння, творити дива власноруч.

21.09.17

Юні спортсмени

Протягом 6-17 вересня в закладв проходив Олімпійський тиждень.

Дошкільнята мали змогу взяти участь в фізкультурних розвагах,рухливих іграх,естафетах.

Вихователь старшої групи Удовицька В.О., провела футбольні змагання та екскурсію з дітьми групи «Дзвіночок» на території ЗОШ №3.    Цікаво пройшов тиждень фізкультури та спорту.

22.06.17

Казка для малят

Дошкільнята старшої групи охоче беруть участь у театралізації. Разом з вихователем Удовицькою В.О вони запропонували вихованцям закладу переглянути драматизацію до казки «Коза-дереза». Валентина Олексіїївна створила інтер`єр лісової хатинки, сільського двору, добре підготувала дітей до виступу. Малюки з задоволенням переглянули казку, аплодували героям та з нетерпінням чекають нових зустрічей.

12.04.17

Азбука безпеки в природі

Вихователь Стогова В.М. провела з дітьми заняття за темою «Безпека в природі», на якому закріпила знання дітей про поведінку під час прогулянки до лісу та водойми. Дошкільнята охоче розповідають історії з досвіду, допомагають тваринам, дотримуються правил безпечного перебування в навколишньому.

«  Листопад 2017  »