Група наша "ДЗВІНОЧОК" зветься

В ній нам весело живеться
Тут так добре! Просто клас!
Завітайте всі до нас.
Тут вчимось і граємо
Дружніми зростаємо

Ми щоранку розквітаєм
Усмішкою всіх вітаєм
Любимо ми танцювати
І в рухливі ігри грати.

Ми під сонцем чудо-квіти
Чуйні, добрі й гарні діти
Ще й завзяті малярі
Малювати любим ми

Всі заходьте-привітаємо
І покажем все, що маємо
Пальчик, ручка-ось яка,
Аплікація нова!

22.06.17

Казка для малят

Дошкільнята старшої групи охоче беруть участь у театралізації. Разом з вихователем Удовицькою В.О вони запропонували вихованцям закладу переглянути драматизацію до казки «Коза-дереза». Валентина Олексіїївна створила інтер`єр лісової хатинки, сільського двору, добре підготувала дітей до виступу. Малюки з задоволенням переглянули казку, аплодували героям та з нетерпінням чекають нових зустрічей.

12.04.17

Азбука безпеки в природі

Вихователь Стогова В.М. провела з дітьми заняття за темою «Безпека в природі», на якому закріпила знання дітей про поведінку під час прогулянки до лісу та водойми. Дошкільнята охоче розповідають історії з досвіду, допомагають тваринам, дотримуються правил безпечного перебування в навколишньому.

29.03.17

Залучаємо дітей до «Народної скарбнички»

В дошкільному закладі  працюють різні гуртки, де вихованці можуть цікаво та корисно проводити час.

Вихователь Стогова В.М. веде гурток «Народна скарбничка» та заохочує  малечу  до вивчення народних традицій. Вона запропонувала  виготовити півника до Великодня, використовуючи різні види матеріалів :  пластикові ложки, кольорові нитки, ватні диски. Дітлахи проявили фантазію та творчість під час виконання робіт. Отримані шедеври займуть чільне місце на  виставці  робіт до свята Великодня.

20.03.17

Палички Кюізенера

Одне з найважливіших завдань виховання маленької дитини – розвиток її розуму, формування таких мислительних вмінь і здібностей, які дозволять засвоїти нове. Кожен дошкільних – це маленький дослідник, який з радістю та здивуванням відкриває для себе світ.

Вихователь Удовицька В.О. веде гурток «Маленькі ерудити» з використанням паличок Кюізенера.

Такий вид роботи дуже цікавий дітям, тому що дозволяє накладати палички на малюнок та підбирати їх за розміром, створювати умови для творчої роботи.

10.03.17

Театралізована діяльність в ДНЗ

Діти середньої групи люблять уявляти себе акторами та обігрувати сюжети казок.

Театр для них – це веселощі та безліч позитивних емоцій. А так, як театралізована діяльність нерозривно пов'язана з музикою і танцями – це ще більше посилює дитячі враження і робить гру ще більш привабливою.

Тому малята охоче займаються цим видом діяльності, який допомагає розвивати мову та подолати сором`язливість.

02.03.17

Фільм про жінок

Сьогодні, діти середньої групи, вітали мам та бабусь зі святом 8 березня.

Малюки підготували присутнім фільм про жінок в якому презентували привітання для найрідніших: веселі таночки, цікаві ігри, пісні та вірші, інтерв`ю. Дорослі та дошкільнята отримали позитивні емоції та гарно провели час разом.

17.02.17

Любимо казки

Діти  середньої групи часто грають в театралізовані ігри: їм подобається виконувати ролі казкових героїв, перевтілюватися в різні образи, обігрувати ситуації. Такий вид діяльності розвиває не тільки творчі здібності, а й мову дошкільнят.

20.09.2016

Осінній пейзаж з вікна

Діти середньої групи "Дзвіночок" багато навчилися на занятті з малювання, 20 вересня : створювали пейзаж з вікна. Творчо підійшли  до роботи  всі дошкільнята( спостерігали, передавали настрій осінньої природи та були самостійними).

«Дерева вже сплять»

Настала осінь. Дерева вже скинули своє чудове кольорове вбрання, і спокійно готувалися до зимового сну. Аж тут лихо трапилося. Зла чаклунка напустила сильний вітер, що поламав усі гілочки в лісі. Але діти групи «Дзвіночок» не залишили дерев у біді і вирішили їм допомогти. Вони своїми вправними ручками виліпили із пластиліну гілочки, і прикріпили їх до стовбура.

Завдяки такій роботі малята не лише врятували деревця, а й намагалися розвивати вміння виділяти розмір, просторі відношення, учити ліпити предмети простої форми

«  Липень 2017  »