Група наша "ДЗВІНОЧОК" зветься

В ній нам весело живеться
Тут так добре! Просто клас!
Завітайте всі до нас.
Тут вчимось і граємо
Дружніми зростаємо

Ми щоранку розквітаєм
Усмішкою всіх вітаєм
Любимо ми танцювати
І в рухливі ігри грати.

Ми під сонцем чудо-квіти
Чуйні, добрі й гарні діти
Ще й завзяті малярі
Малювати любим ми

Всі заходьте-привітаємо
І покажем все, що маємо
Пальчик, ручка-ось яка,
Аплікація нова!

20.03.17

Палички Кюізенера

Одне з найважливіших завдань виховання маленької дитини – розвиток її розуму, формування таких мислительних вмінь і здібностей, які дозволять засвоїти нове. Кожен дошкільних – це маленький дослідник, який з радістю та здивуванням відкриває для себе світ.

Вихователь Удовицька В.О. веде гурток «Маленькі ерудити» з використанням паличок Кюізенера.

Такий вид роботи дуже цікавий дітям, тому що дозволяє накладати палички на малюнок та підбирати їх за розміром, створювати умови для творчої роботи.

10.03.17

Театралізована діяльність в ДНЗ

Діти середньої групи люблять уявляти себе акторами та обігрувати сюжети казок.

Театр для них – це веселощі та безліч позитивних емоцій. А так, як театралізована діяльність нерозривно пов'язана з музикою і танцями – це ще більше посилює дитячі враження і робить гру ще більш привабливою.

Тому малята охоче займаються цим видом діяльності, який допомагає розвивати мову та подолати сором`язливість.

02.03.17

Фільм про жінок

Сьогодні, діти середньої групи, вітали мам та бабусь зі святом 8 березня.

Малюки підготували присутнім фільм про жінок в якому презентували привітання для найрідніших: веселі таночки, цікаві ігри, пісні та вірші, інтерв`ю. Дорослі та дошкільнята отримали позитивні емоції та гарно провели час разом.

17.02.17

Любимо казки

Діти  середньої групи часто грають в театралізовані ігри: їм подобається виконувати ролі казкових героїв, перевтілюватися в різні образи, обігрувати ситуації. Такий вид діяльності розвиває не тільки творчі здібності, а й мову дошкільнят.

20.09.2016

Осінній пейзаж з вікна

Діти середньої групи "Дзвіночок" багато навчилися на занятті з малювання, 20 вересня : створювали пейзаж з вікна. Творчо підійшли  до роботи  всі дошкільнята( спостерігали, передавали настрій осінньої природи та були самостійними).

«Дерева вже сплять»

Настала осінь. Дерева вже скинули своє чудове кольорове вбрання, і спокійно готувалися до зимового сну. Аж тут лихо трапилося. Зла чаклунка напустила сильний вітер, що поламав усі гілочки в лісі. Але діти групи «Дзвіночок» не залишили дерев у біді і вирішили їм допомогти. Вони своїми вправними ручками виліпили із пластиліну гілочки, і прикріпили їх до стовбура.

Завдяки такій роботі малята не лише врятували деревця, а й намагалися розвивати вміння виділяти розмір, просторі відношення, учити ліпити предмети простої форми

«  Березень 2017  »