Група наша "ДЗВІНОЧОК" зветься

В ній нам весело живеться
Тут так добре! Просто клас!
Завітайте всі до нас.
Тут вчимось і граємо
Дружніми зростаємо

Ми щоранку розквітаєм
Усмішкою всіх вітаєм
Любимо ми танцювати
І в рухливі ігри грати.

Ми під сонцем чудо-квіти
Чуйні, добрі й гарні діти
Ще й завзяті малярі
Малювати любим ми

Всі заходьте-привітаємо
І покажем все, що маємо
Пальчик, ручка-ось яка,
Аплікація нова!

17.02.17

Любимо казки

Діти  середньої групи часто грають в театралізовані ігри: їм подобається виконувати ролі казкових героїв, перевтілюватися в різні образи, обігрувати ситуації. Такий вид діяльності розвиває не тільки творчі здібності, а й мову дошкільнят.

20.09.2016

Осінній пейзаж з вікна

Діти середньої групи "Дзвіночок" багато навчилися на занятті з малювання, 20 вересня : створювали пейзаж з вікна. Творчо підійшли  до роботи  всі дошкільнята( спостерігали, передавали настрій осінньої природи та були самостійними).

«Дерева вже сплять»

Настала осінь. Дерева вже скинули своє чудове кольорове вбрання, і спокійно готувалися до зимового сну. Аж тут лихо трапилося. Зла чаклунка напустила сильний вітер, що поламав усі гілочки в лісі. Але діти групи «Дзвіночок» не залишили дерев у біді і вирішили їм допомогти. Вони своїми вправними ручками виліпили із пластиліну гілочки, і прикріпили їх до стовбура.

Завдяки такій роботі малята не лише врятували деревця, а й намагалися розвивати вміння виділяти розмір, просторі відношення, учити ліпити предмети простої форми

«  Лютий 2017  »