Група наша "ДЗВІНОЧОК" зветься

В ній нам весело живеться
Тут так добре! Просто клас!
Завітайте всі до нас.
Тут вчимось і граємо
Дружніми зростаємо

Ми щоранку розквітаєм
Усмішкою всіх вітаєм
Любимо ми танцювати
І в рухливі ігри грати.

Ми під сонцем чудо-квіти
Чуйні, добрі й гарні діти
Ще й завзяті малярі
Малювати любим ми

Всі заходьте-привітаємо
І покажем все, що маємо
Пальчик, ручка-ось яка,
Аплікація нова!

_____________

30.05.18

Випускний ранок

30 травня у ДНЗ № 5 «Сонечко» відбувся випуск дітей до школи.Свято проведено на високому методичному рівні. Діти подарували батькам та вихователям незабутнє свято.Тут зустрілись із героями казок , одержали привітання від завідувача, подарували таночки для батьків, а татусі взяли участь в іграх, конкурсах.Сюрпризом для дітлахів стала поява дітей 4-го класу з привітанням та флешмоб від батьків. І незабутнім було те, що діти загадуючи бажання, переступили поріг дорослого життя та запустили в небо  кульки бажання.

21.05.18

День вишиванки

Діти старшої групи взяли участь у  святкуванні  Дня  вишиванки: продемонстрували різні види українських вишиванок та розповіли про значення кольорів, орнаментів. Також найстарші вихованці змагалися  в   швидкості під час гри "Хто перший", взяли участь в народних іграх.Цікаво та весело пройшов час.

11.05.18

З фізкультурою ми дружимо

Старші дошкільники люблять фізичні вправи: охоче виконують ранкову гімнастику, займаються фізкультурою, беруть участь у змаганнях та піших переходах. Мріють бути міцними та витривалими.

25.04.18

Турбуємося про квіти

Діти старшої групи люблять працювати та допомагати дорослим : висаджувати квіти на клумбі та доглядати за ними.

З задоволенням спостерігають за їх ростом, розуміють значення озеленення, милуються  весняною красою.

06.03.18

Умілі руки

Керівник гуртка «Природа і фантазія», Тузенко Н.В.. запропонувала дітям зустріти весну квітами та виготовити паперові підсніжники. Дошкільнята охоче працюють з папером та ножицями , з задоволенням спостерігають, як під умілими руками утворюються шедеври.

12.03.18

Вітання найдорожчим

Діти старшої групи підготували мамам святкову програму  та запросили вчительку початкових класів ЗОШ №3 Чудан Н.В.

Святковий настрій створили жартівливі сценки за участі дітей, конкурси для дорослих та малюків, незабутні таночки,  пісні. Дошкільнята старанно декламували вірші та наприкінці свята вручили подарунки, виготовлені власноруч.

27.02.18

Робота гуртка

26 лютого відбулося підсумкове заняття гуртка "Природа і фантазія" ( ДНЗ №5 "Сонечко", гр. "Дзвіночок", кер.гуртка Тузенко Н.В. ") на тему:""Зима-чарівниця".

Під час вивчення теми діти навчилися проводити спостереження за природою взимку, помічати красу зимового пейзажу, збагатили словниковий запас, закріпили знання про пору року - зиму , поглибили знання про особливості зимових місяців; розширили уявлення про спосіб життя диких тварин.

На практичних заняттях діти навчилися конструювати вироби з паперу за допомогою засвоєних раніше технологій аплікації, складати композицію; розвивати вміння планувати свою роботу, творчі здібності.

Свої роботи виготовлені у техніці "Витинанка"гуртківці представили на розляд маленьким читачам міської бібліотеки для дітей.

21.02.18

Коли в серці живуть добринки

Вихователь старшої групи ,Удовицька В.О., запропонувала для колективного перегляду заняття з духовно-морального розвитку

«Коли в серці живуть добринки».Вона використала спадщину В.Сухомлинського, зокрема оповідання «Про голуба та птахолова», з допомогою якого закріпила в дошкільнят поняття «доброта», «співчутливість». Також доречними було обігрування моральних ситуацій, де діти мали змогу побути в ролі інших людей, передати їхні почуття та емоції.

29.12.17

Пригода в шоколадному королівстві

В старшій групі пройшов новорічний ранок "Пригода в шоколадному королівстві".

До дітей завітали мешканці солодкої країни: Апельсини, Мандарини, Шоколадні батончики, Вафельки та інші мешканці  королівства. Діти охоче декламували вірші, брали участь в іграх, співали новорічних пісень

19.12.17

"Миколай, в гості завітай!"

ЗОШ №3 гостинно запрсила дошкільнят старшої групи "Дзвіночок" на свято Миколая. Діти отримали задоволення від дійства, підготовленого учнями старших класів, побачили перемогу добра над злом.

Школярі привітали дошкільнят зі святом Миколая та подарували безліч позитивних емоцій!

13.12.17

Допоможемо пташкам

Діти старшої групи охоче долучились до природоохоронної акції «Допоможемо пташкам». Батьки змайстрували годівнички, а діти підгодовують зимуючих птахів крихтами хліба та зерном.

08.12.17

Гурткова робота

ДНЗ №5 тісно співпрацює з ЦЕНТУМом, педагоги якого ведуть гуртки для дошкільнят.

Тузенко Н.В., керівник гуртка «Природа і фантазія», запропонувала дітям бесіду «Кімнатні квіти та догляд за ними».

Малюки закріпили свої знання про кімнатні квіти, їх життя на підвіконні та лікувальні властивості. Діти вчаться доглядати рослини та берегти природу.

«  Липень 2018  »