Група наша "ДЗВІНОЧОК" зветься

В ній нам весело живеться
Тут так добре! Просто клас!
Завітайте всі до нас.
Тут вчимось і граємо
Дружніми зростаємо

Ми щоранку розквітаєм
Усмішкою всіх вітаєм
Любимо ми танцювати
І в рухливі ігри грати.

Ми під сонцем чудо-квіти
Чуйні, добрі й гарні діти
Ще й завзяті малярі
Малювати любим ми

Всі заходьте-привітаємо
І покажем все, що маємо
Пальчик, ручка-ось яка,

Аплікація нова!

_____________

14.01.19

Весела зима

Зима-весела пора року. Діти охоче  спостерігають за снігом , підгодовують пташок та спостерігають за ними,  граються в сніжки. Весело та  цікаво взимку на прогулянці.

21.12.18

Феєрія  новоріччя, святість різдвяного вечора – для кожного з нас один з найяскравіших,

найтепліших спогадів дитинства

Осяяні чарівним світлом незабутніх дитячих вражень, вони й сьогодні підносять нас над плином повсякденності, повертаючи в чудовий світ, де панують незрівнянні аромати ялинки й мандаринів, таємничо шарудять обгортки від цукерок і солодко щемить у грудях від очікування сюрпризів. Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.
Розпочались Новорічні свята і в
ДНЗ №5 «Сонечко». Відбулося свято в молодшій групі «Дзвіночок». Цікаві сценарії, музичний супровід, казкові гості та солодкі подарунки створили святкову атмосферу, забезпечили святковий настрій та залишили чудові враження малюкам.

29.11.18

"Чотири аркуша золотого паперу"

Вихователь-методист Солонець І.М. підготувала для колективного перегляду інтегроване заняття з елементами дослідницької діяльності "Чотири аркуша золотого паперу" за оповіданням В.Сухомлинського. Діти досліджували властивості паперу та картону, вчилися робити висновки, встановлювати ементарні взаємозв`язки.

_________

26.10.18

Цікаве заняття

В закладі проходить тиждень педмайстерності «Золоті розсипи педагогічних ідей В.Сухомлинського».

Вихователь молодшої групи «Дзвіночок», Белезюк В.М., запросила колег на колективний перегляд інтегрованого заняття «Петрик, собачка та кошеня».

Діти познайомилися з твором В Сухомлинського та виготовили аплікацію «Будиночок для собачки». Були активними, самостійними, емоційними.

20.09.18

"Зарядкою займаємось, здоров`я набираємось"

Діти молодшої групи охоче навчаються правил здорового способу життя : з радістю роблять ранкову гімнастику, вчаться бути міцними на заняттях з фізичного розвитку

«  Березень 2019  »