У садочку "Сонечко"
Є група "Малятко"
В ній живеться весело
Хлопчикам й дівчаткам

У групі "Малятко" працюють досвічені вихователі, які з любов'ю виховують, розвивають і навчають найменших вихованців дитсадка. А за чистотою і порядком слідкує добра, наче мама, помічник вихователя... Вона зранку і до вечора піклується про діток, годує, миє, прибирає. Малята дуже люблять своїх вихователів та їх помічницю.

У групі щодня проводяться цікаві заняття, ігри, розваги. Малята із задоволенням вчать віршики та готуються до свят.

17.11.17

Навчаємось граючи

Батьки найменших вихованців закладу виготовили яскраві посібники – корзинки для ляльок. Малюки з задоволенням використовують їх для сюжетних ігор. Барвисті та багатофункціональні вони приваблюють дітей, спонукають до обігрування ситуацій з життя, засвоєння сенсорних еталонів.

Навчаємо сенсорних еталонів

В закладі проходить мясчник педмайстерності щодо реалізації освітньої лінії «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі».

Протягом 9 – 13 жовтня , вихователі ясельної групи «Малятко», запропонували колективний перегляд своєї роботи за темою «Сенсорні еталони».

Помєщикова Л.О. провела заняття «Допоможемо їжачкам», де закріпила форму предметів, колір, величину.

Белезюк В.М. показала заняття «Осінь в гості завітала» на якому формувала знання дітей про кольори та поняття «один-багато».

Діти мають елементарні навички та уміння з сенсорного розвитку, охоче беруть участь у спільній діяльності.

_________________________________________________________

Народна іграшка в гостях у діток

Вихователь Помєщикова Л.О. знайомила малюків з народною іграшкою. Діти мали можливість розглянути ляльку-мотанку в національному вбранні, порівняти з іншими вже знайомими ляльками. Малюки з цікавістю слухали розповідь про іграшки наших пращурів та проявили творчі здібності під час малювання  пальчиком, прикрашаючи основу.

19.04.17

Великдень

Дошкільнята старанно готувалися до свята – знайомилися з писанками та крашанками.А допомогли їм у цьому герої казки «Курочко ряба». Малюки допомогли бабусі прикрасити крашанки до Великодня

11.04.17

Будемо обережними

Найменші діти закладу, разом з вихователем Помєщиковою Л.О., вивчають правила безпечного поводження зі свійськими тваринами. Вихователь запропонувала малюкам переглянути мультфільм «Уроки з тітонькою Совою», моделювала ситуації «В гостях у Котика та Собачки», обговорювали історії з досвіду дітей.

_____________________________________________________________

06.03.17

Вітають найменші

Найменші діти закладу вітали найрідніших мам та бабусь зі святом: підготували концерт із пісень та таночків, сценку «Мама та доня», хоровод з квітами, котиками та гарні усмішки. Особливим був таночок «Курочка з курчатами», в якому малюки були безпосередніми та чарівними.

_____________________________________________________________

«  Листопад 2017  »