У садочку "Сонечко"
Є група "Малятко"
В ній живеться весело
Хлопчикам й дівчаткам

У групі "Малятко" працюють Помещикова Л.О.та Белєзюк В.М. досвічені вихователі , які з любов'ю виховують, розвивають і навчають найменших вихованців дитсадка. А за чистотою і порядком слідкує добра, наче мама, помічник вихователя... Вона зранку і до вечора піклується про діток, годує, миє, прибирає. Малята дуже люблять своїх вихователів та їх помічницю.

У групі щодня проводяться цікаві заняття, ігри, розваги. Малята із задоволенням вчать віршики та готуються до свят.

20.12.17

«Новий рік у свинки Пеппи»

В закладі розпочалися святкові ранки.

Діти ясельної групи «Малятко» вже зустріли Діда Мороза з Снігуронькою, свинку Пеппу та її друзів, які розважали малят та створили їм святковий настрій.

Дітлахи співали пісень, брали участь в іграх та таночках, за що і отримали подарунки від діда Мороза.

_______________________________________________________

01.12.17

Сенсорний розвиток

Вихователь групи Помєщикова Л.О. приготувала малюкам подарунок - посібник  сенсорно-адаптаційну спідницю. Дітлахи з задоволенням знайомилися з новим видом роботи : шнурували, знаходили потрібний колір та геометричні фігури, викладали візерунки, застібали гудзики та карманчики.

Діти засвоюють сенсорні еталони  під час гри.

_______________________________________________________

17.11.17

Навчаємось граючи

Батьки найменших вихованців закладу виготовили яскраві посібники – корзинки для ляльок. Малюки з задоволенням використовують їх для сюжетних ігор. Барвисті та багатофункціональні вони приваблюють дітей, спонукають до обігрування ситуацій з життя, засвоєння сенсорних еталонів.

Навчаємо сенсорних еталонів

В закладі проходить мясчник педмайстерності щодо реалізації освітньої лінії «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі».

Протягом 9 – 13 жовтня , вихователі ясельної групи «Малятко», запропонували колективний перегляд своєї роботи за темою «Сенсорні еталони».

Помєщикова Л.О. провела заняття «Допоможемо їжачкам», де закріпила форму предметів, колір, величину.

Белезюк В.М. показала заняття «Осінь в гості завітала» на якому формувала знання дітей про кольори та поняття «один-багато».

Діти мають елементарні навички та уміння з сенсорного розвитку, охоче беруть участь у спільній діяльності.

_________________________________________________________

Народна іграшка в гостях у діток

Вихователь Помєщикова Л.О. знайомила малюків з народною іграшкою. Діти мали можливість розглянути ляльку-мотанку в національному вбранні, порівняти з іншими вже знайомими ляльками. Малюки з цікавістю слухали розповідь про іграшки наших пращурів та проявили творчі здібності під час малювання  пальчиком, прикрашаючи основу.

19.04.17

Великдень

Дошкільнята старанно готувалися до свята – знайомилися з писанками та крашанками.А допомогли їм у цьому герої казки «Курочко ряба». Малюки допомогли бабусі прикрасити крашанки до Великодня

11.04.17

Будемо обережними

Найменші діти закладу, разом з вихователем Помєщиковою Л.О., вивчають правила безпечного поводження зі свійськими тваринами. Вихователь запропонувала малюкам переглянути мультфільм «Уроки з тітонькою Совою», моделювала ситуації «В гостях у Котика та Собачки», обговорювали історії з досвіду дітей.

_____________________________________________________________

«  Січень 2018  »