У садочку "Сонечко"
Є група "Малятко"
В ній живеться весело
Хлопчикам й дівчаткам

У групі "Малятко" працюють Помещикова Л.О.та Белєзюк В.М. досвічені вихователі , які з любов'ю виховують, розвивають і навчають найменших вихованців дитсадка. А за чистотою і порядком слідкує добра, наче мама, помічник вихователя... Вона зранку і до вечора піклується про діток, годує, миє, прибирає. Малята дуже люблять своїх вихователів та їх помічницю.

У групі щодня проводяться цікаві заняття, ігри, розваги. Малята із задоволенням вчать віршики та готуються до свят.

26.10.18

Навіщо Півникові гребінець

В закладі проходить тиждень педмайстерності «Золоті розсипи педагогічних ідей В.Сухомлинського».

Вихователь групи раннього віку, Помєщикова Л.О., запропонувала колегам переглянути заняття «Навіщо півникові гребінець».

Малюки мали змогу переглянути елементи театралізації(за участю півника) та малювали його долонькою. Цікаво та корисно провели час.

04.05.18

Вивчаємо безпеку

Діти ясельої групи вивчають правила безпеки на практиці : навчаються  "керувати "транспортом,  переходити вулицю в спеціально  відведених місцях, дотримуватись сигналів світлофора. Малюки  не тільки вивчають правила  безпеки, а й дотримуються

25.04.18

Будемо обережні

В закладі проходить Тиждень безпеки життєдіяльності. На його реалізацію вихователі проводять різні види та форми роботи,зокрема  ігри, індивідуальну роботу.  Вихователь, Помєщикова Л.О.,  навчає правил безпечної поведінки через гру "Ціле з частин", "Кому що потрібно". Найменші малюки  охоче вивчають правила безпеки.

12.03.18

Вітаємо мам

Малюки ясельної групи вітали мам зі святом весни. Дітлахи допомагали мамі-козі знайти своїх козенят. Весело та цікаво провели час : співали пісень, танцювали, брали участь в іграх.

20.02.18

Формуємо духовність

В закладі проходить колективний перегляд роботи з духовно-морального розвитку дошкільнят. Вихователі  групи раннього віку формують у малюків  елементарні уявлення про моральні норми поведінки.

Белезюк В.М. запропонувала колегам переглянути театралізацію «Захистіть курча від зла і лиха».Діти допомогли Лисичці стати добрішою та зліпили парканчик з пластиліну.

А вихователь Помєщикова Л.О. підготувала заняття "Є у кожного родина - міцна, тепла та єдина".Вона закріпила знання дітей про  сім`ю,родину,  використовуючи  спадщину В.Сухомлинського.

20.12.17

«Новий рік у свинки Пеппи»

В закладі розпочалися святкові ранки.

Діти ясельної групи «Малятко» вже зустріли Діда Мороза з Снігуронькою, свинку Пеппу та її друзів, які розважали малят та створили їм святковий настрій.

Дітлахи співали пісень, брали участь в іграх та таночках, за що і отримали подарунки від діда Мороза.

01.12.17

Сенсорний розвиток

Вихователь групи Помєщикова Л.О. приготувала малюкам подарунок - посібник  сенсорно-адаптаційну спідницю. Дітлахи з задоволенням знайомилися з новим видом роботи : шнурували, знаходили потрібний колір та геометричні фігури, викладали візерунки, застібали гудзики та карманчики.

Діти засвоюють сенсорні еталони  під час гри.

17.11.17

Навчаємось граючи

Батьки найменших вихованців закладу виготовили яскраві посібники – корзинки для ляльок. Малюки з задоволенням використовують їх для сюжетних ігор. Барвисті та багатофункціональні вони приваблюють дітей, спонукають до обігрування ситуацій з життя, засвоєння сенсорних еталонів.

Навчаємо сенсорних еталонів

В закладі проходить мясчник педмайстерності щодо реалізації освітньої лінії «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі».

Протягом 9 – 13 жовтня , вихователі ясельної групи «Малятко», запропонували колективний перегляд своєї роботи за темою «Сенсорні еталони».

Помєщикова Л.О. провела заняття «Допоможемо їжачкам», де закріпила форму предметів, колір, величину.

Белезюк В.М. показала заняття «Осінь в гості завітала» на якому формувала знання дітей про кольори та поняття «один-багато».

Діти мають елементарні навички та уміння з сенсорного розвитку, охоче беруть участь у спільній діяльності.

_________________________________________________________

Народна іграшка в гостях у діток

Вихователь Помєщикова Л.О. знайомила малюків з народною іграшкою. Діти мали можливість розглянути ляльку-мотанку в національному вбранні, порівняти з іншими вже знайомими ляльками. Малюки з цікавістю слухали розповідь про іграшки наших пращурів та проявили творчі здібності під час малювання  пальчиком, прикрашаючи основу.

19.04.17

Великдень

Дошкільнята старанно готувалися до свята – знайомилися з писанками та крашанками.А допомогли їм у цьому герої казки «Курочко ряба». Малюки допомогли бабусі прикрасити крашанки до Великодня

11.04.17

Будемо обережними

Найменші діти закладу, разом з вихователем Помєщиковою Л.О., вивчають правила безпечного поводження зі свійськими тваринами. Вихователь запропонувала малюкам переглянути мультфільм «Уроки з тітонькою Совою», моделювала ситуації «В гостях у Котика та Собачки», обговорювали історії з досвіду дітей.

_____________________________________________________________

«  Листопад 2018  »