Неділя, 23.07.2017, 03:50

Самі жваві дітлахи.

Не дарма нас називають

"Веселята - малюки"

Не сидиться нам на місці

Любим бігати, стрибати.

На заняттях лиш уважні,

Треба ж мудрість здобувати.

Вже дорослі стали тут.

Знаєм, скоро нам до школи,

Та "Веселку" нашу ми

Не забудемо ніколи!

____________________________________________________

У четвер, 5 - го листопада, для вихованців ДНЗ № 5 старшої групи "Веселка", була проведена екскурсія до "Першої комбінованої котельні (газ - солома; газ+ альтернативне паливо -солома)". Діти побачили багато цікавого для себе: великі котли, нове сучасне обладнання, ангар із соломою, яка призначена для опалювання 8 будинків (багатоповерхових) даного мікрорайону.

Діти з цікавістю спостерігали за роботою котельні та їх працівників, які із задоволенням провели екскурсію для дошкільнят.

Перед відвідуванням котельні малятам був проведений інструктаж з техніки безпеки вихователями ДНЗ та керівником котельні Яременко Олександром Юрійовичем.

Діти отримали задоволення та нові знання про працю дорослих.

____________________________________________________

Кожного понеділка та вівторка у діток групи "Веселка" особливий день - подорож у світ "Природи та фантазії". Так називається гурток, який проводить педагог із станції "Юннатів" Гузенко Наталія Володимирівна.

Кожного заняття діти відкривають щось нове. Навчаються бачити красу у, здавалося б, звичайних речах, які нас оточують.