Ми у нашому садочку

Самі жваві дітлахи.

Не дарма нас називають

"Веселята - малюки"

Не сидиться нам на місці

Любим бігати, стрибати.

На заняттях лиш уважні,

Треба ж мудрість здобувати.

Вже дорослі стали тут.

Знаєм, скоро нам до школи,

Та "Веселку" нашу ми

Не забудемо ніколи!

28.12.17

Новорічне свято

28 грудня в середній групі «Веселка» відбувся новорічний ранок «Пеппа та її друзі святкують Новий рік».

Герої мультфільму веселили присутніх сценками, піснями та таночками. Цікаві номери, святкові костюми, дід Мороз, Снігурка створили малюкам гарний настрій та безліч емоцій.

13.12.17

Цікава прогулянка

Цікаво пройшла прогулянка для дітей середньої групи.

Вихователь Дудніченко С.О. організувала веселі  ігри та змагання, де малюки мали можливість  весело та корисно провести  час.

01.12.17

Казкова геометрія

Малюки середньої групи люблять заняття з математики.

Вихователь Дудніченко С.О. провела підсумкове заняття «Казкова геометрія», де діти мали можливість допомогти Королеві потрапити до свого палацу. Дошкільнята охоче долали перешкоди : викладали геометричні фігури з лічильних паличок, складали візерунки в колі, заштриховували їх кольоровими олівцями за що і отримали подарунки від Королеви. Цікаво та корисно провели заняття.

26.10.17

Свято урожаю

Сьогодні у середній групі «Веселка» був проведений  святковий ранок  "Спечемо коровай".

Діти створили веселий настрій присутнім, обігравши сценку «Гарбуз на городі», «Сороки у гнізді», «Тісто».

Дошкільнята охоче допомогли осені «пекти» коровай, грали в ігри, декламували вірші, співали пісень. Цікаво та весело пройшло свято!

23.10.17

Казкова геометрія

Вихователь Дудніченко С.О. запропонувала для колективного перегляду заняття "В країні геометричних фігур".

Діти охоче "мандрували" в казкову країну, складали візерунки з геометричних форм, вчилися їх  заштриховувати  та знаходили цифри в межах 4-х. Цікаво та весело пройшло заняття з математики.

12.04.17

Вивчаємо правила безпеки

Протягом цього тижня дошкільнята вивчають та закріплюють правила безпеки в навколишньому.

Вихователь Дудніченко С.О. запропонувала малюкам цікавий вид роботи – «Небезпека біля вікна». Діти не тільки навчалися, але й брали участь в обігруванні ситуацій та шукали правильні способи їх вирішення.

20.03.17

Навчаємось залюбки

Малюки молодшої групи мали можливість взяти на себе роль кухарів та самостійно навчалися ліпити вареники з солоного тіста під час заняття з ліплення. Дітлахам так цікаво було працювати!

Такий вид роботи мав за мету – розвивати дрібну моторику рук, впевненість в своїх силах, вміння допомагати один одному та знайомство з професіями дорослих.

___________________________________________________________

01.03.17

Малюки вітають мам

Діти молодшої групи вітали мам та бабусь із святом. Малюки підготували святковий концерт : пісні, хороводи, таночки, ігри; обіграли сюжет «Курочка з курчатами». Казкові герої – Вовк, Лисичка, Лелека створили дітлахам веселий настрій.

_________________________________

«  Січень 2018  »