Ми у нашому садочку

Самі жваві дітлахи.

Не дарма нас називають

"Веселята - малюки"

Не сидиться нам на місці

Любим бігати, стрибати.

На заняттях лиш уважні,

Треба ж мудрість здобувати.

Вже дорослі стали тут.

Знаєм, скоро нам до школи,

Та "Веселку" нашу ми

Не забудемо ніколи!

26.10.18

Досліди для дошкільнят

На виконання тижня педмайстерності, що проходить в закладі, вихователь старшої групи «Веселка», Дудніченко С.О., запропонувала переглянути заняття «Краплинка води». Діти мали можливість не тільки послухати оповідання В.Сухомлинського «Краплина води», але і взяли участь у дослідницькій діяльності : дослід з водяним вітрячком, різними предметами, що тонуть чи плавають у воді, дослідили як випаровується вода та плаває лід. Дізналися багато нового та цікавого.

________________________________________________

20.09.18

Зростаємо міцними

В закладі пройшов Олімпійський тиждень. Діти всіх вікових груп продемонструали уміння та навички здорового способу життя.

Вихованці старшої групи «Веселка», разом з вихователем Дудніченко С.О., відвідали ЗОШ №3.  Вчитель фізкультури, Миколаєнко О.В., провела екскурсію спортивною залою, коридорами школи та познайомила дошкільнят з навичками піклування про своє здоров`я.

________________________________________________

22.05.18

Наші досягнення

Діти середньої групи разом з вихователем Дудніченко С.О. дбають про особисту безпеку. Не тільки вивчають сигнали світлофора та дотримуються правил пішоходів, але і виготовляють їх кольори з паперу та картону під час  занятть з аплікації. За навчальний рік мають значні досягнення : самостійно користуються ножицями, знають правила поводження з ними та створюють різні вироби власноруч.

11.05.18

Працюємо залюбки

Діти середньої групи охоче допомагають дорослим працювати  на городі : садять картоплю, висівають насіння гороху та буряка.  Дошкільнята  мають навички самостійності, уміють доглядати за рослинами.

25.04.18

Наведемо лад

Працівники закладу та вихованці беруть активну участь в благоустрої та озелененні території. Діти допомагають висаджувати квіти, доглядати молоді саджанці, підготувати грунт для висівання квітів та овочів. Гарно працювати разо

12.03.18

Кафе «Веселка»

Діти середньої групи підготували мамам святкову програму КАФЕ «Веселка» і запросили в гості Бабу Ягу та Шапокляк. Святковий настрій створили веселі конкурси з батьками, ігри, незабутні таночки. Весело та цікаво пройшло свято для жінок.

21.02.18

"Вміти бути добрими"

Для колективного перегляду роботи з духовно-морального розвитку ,вихователь Донець Л.М., обрала тему заняття "Вміти бути добрими". На основі оповідання В.Сухомлинського "Намисто з чотирьох промінчиків" вона закріпила поняття "доброта", "чуйність". Діти мали можливість з допомогою дидактичних ігор, дослідів побачити різницю між поведінкою в різних  ситуаціях та оцінити героїв оповідання і своїх ровесників. В кінці заняття  дошкільнята зобразили добре серце різними кольорами.

13.02.18

Виховуємо добротою

В закладі проходить тиждень колективних переглядів роботи з духовно- морального виховання .

В середній групі «Веселка», вихователь Дудніченко С.О., запропонувала присутнім переглянути заняття «Звірята теж хочуть дружити».

Світлана Олександрівна закріпила знання дітей про моральні норми на прикладі творів В.Сухомлинського, які навчають бути чуйними, співчутливими та добрими до всього оточуючого.

28.12.17

Новорічне свято

28 грудня в середній групі «Веселка» відбувся новорічний ранок «Пеппа та друзі святкують Новий рік".

Герої мультфільму веселили присутніх сценками, піснями та таночками. Цікаві номери, святкові костюми, дід Мороз, Снігурка створили малюкам гарний настрій та безліч емоцій.

13.12.17

Цікава прогулянка

Цікаво пройшла прогулянка для дітей середньої групи.

Вихователь Дудніченко С.О. організувала веселі  ігри та змагання, де малюки мали можливість  весело та корисно провести  час.

«  Листопад 2018  »