Ми у нашому садочку

Самі жваві дітлахи.

Не дарма нас називають

"Веселята - малюки"

Не сидиться нам на місці

Любим бігати, стрибати.

На заняттях лиш уважні,

Треба ж мудрість здобувати.

Вже дорослі стали тут.

Знаєм, скоро нам до школи,

Та "Веселку" нашу ми

Не забудемо ніколи!

12.04.17

Вивчаємо правила безпеки

Протягом цього тижня дошкільнята вивчають та закріплюють правила безпеки в навколишньому.

Вихователь Дудніченко С.О. запропонувала малюкам цікавий вид роботи – моделювання ситуацій «Небезпека біля вікна». Діти не тільки навчалися, але й брали участь в обігруванні ситуацій та шукали правильні способи їх вирішення.

20.03.17

Навчаємось залюбки

Малюки молодшої групи мали можливість взяти на себе роль кухарів та самостійно навчалися ліпити вареники з солоного тіста під час заняття з ліплення. Дітлахам так цікаво було працювати!

Такий вид роботи мав за мету – розвивати дрібну моторику рук, впевненість в своїх силах, вміння допомагати один одному та знайомство з професіями дорослих.

___________________________________________________________

01.03.17

Малюки вітають мам

Діти молодшої групи вітали мам та бабусь із святом. Малюки підготували святковий концерт : пісні, хороводи, таночки, ігри; обіграли сюжет «Курочка з курчатами». Казкові герої – Вовк, Лисичка, Лелека створили дітлахам веселий настрій.

_________________________________

14.02.17

Допоможемо пташкам

Сьогодні,  для  дітей  молодшої групи «Веселка», була організована цільова прогулянка за  темою: «Біля годівниці».

Малюки спостерігали за поведінкою пернатих  друзів та  вчилися піклуватися про них в холодну пору року. Дітлахи старанно та бережно розкладали  до  годівничок  корм для пташок, тим самим, допомагаючи їм перезимувати.

_________________________________

26.12.16

Готуємось до новорічних свят

Діти групи «Веселка» розпочали підготовку до свят : прикрашали силуети ялинок іграшками-прикрасами. Всі старанно виконували роботу та загадували новорічні бажання.

Адже кожен малюк чекає на свято з нетерпінням.

30.11.2016

Маленькі дослідники

Діти молодшої групи «Веселка» були маленькими дослідниками. Вони проводили досліди з повітрям, використовуючи склянку з водою та соломинку. Під час діяльності дізналися багато цікавого  про властивості  «чарівних бульбашок» .

___________________________________________________

Цікаве про заняття

Стоять ще зелені клени, а берізок вже торкнувся жовтуватий колір : саме такий вересневий настрій створили діти молодшої групи, коли прикрашали дерево осінніми листячком на гуртковій роботі  «Чарівний папір» 16 вересня. Перед цим малюки спостерігали за змінами дерев. У ході роботи діти закріпили техніку відривання паперу та кольори. Подих ранньої осені відчули всі, коли милувалися вже закінченими роботами

«  Квітень 2017  »