Ми у нашому садочку

Самі жваві дітлахи.

Не дарма нас називають

"Веселята - малюки"

Не сидиться нам на місці

Любим бігати, стрибати.

На заняттях лиш уважні,

Треба ж мудрість здобувати.

Вже дорослі стали тут.

Знаєм, скоро нам до школи,

Та "Веселку" нашу ми

Не забудемо ніколи!

26.10.17

Свято урожаю

Сьогодні у середній групі «Веселка» був проведений  святковий ранок  "Спечемо коровай".

Діти створили веселий настрій присутнім, обігравши сценку «Гарбуз на городі», «Сороки у гнізді», «Тісто».

Дошкільнята охоче допомогли осені «пекти» коровай, грали в ігри, декламували вірші, співали пісень. Цікаво та весело пройшло свято!

23.10.17

Казкова геометрія

Вихователь Дудніченко С.О. запропонувала для колективного перегляду заняття "В країні геометричних фігур".

Діти охоче "мандрували" в казкову країну, складали візерунки з геометричних форм, вчилися їх  заштриховувати  та знаходили цифри в межах 4-х. Цікаво та весело пройшло заняття з математики.

12.04.17

Вивчаємо правила безпеки

Протягом цього тижня дошкільнята вивчають та закріплюють правила безпеки в навколишньому.

Вихователь Дудніченко С.О. запропонувала малюкам цікавий вид роботи – «Небезпека біля вікна». Діти не тільки навчалися, але й брали участь в обігруванні ситуацій та шукали правильні способи їх вирішення.

20.03.17

Навчаємось залюбки

Малюки молодшої групи мали можливість взяти на себе роль кухарів та самостійно навчалися ліпити вареники з солоного тіста під час заняття з ліплення. Дітлахам так цікаво було працювати!

Такий вид роботи мав за мету – розвивати дрібну моторику рук, впевненість в своїх силах, вміння допомагати один одному та знайомство з професіями дорослих.

___________________________________________________________

01.03.17

Малюки вітають мам

Діти молодшої групи вітали мам та бабусь із святом. Малюки підготували святковий концерт : пісні, хороводи, таночки, ігри; обіграли сюжет «Курочка з курчатами». Казкові герої – Вовк, Лисичка, Лелека створили дітлахам веселий настрій.

_________________________________

14.02.17

Допоможемо пташкам

Сьогодні,  для  дітей  молодшої групи «Веселка», була організована цільова прогулянка за  темою: «Біля годівниці».

Малюки спостерігали за поведінкою пернатих  друзів та  вчилися піклуватися про них в холодну пору року. Дітлахи старанно та бережно розкладали  до  годівничок  корм для пташок, тим самим, допомагаючи їм перезимувати.

_________________________________

«  Листопад 2017  »