Головна » 2013 » Серпень » 19 » Порядку прийому дитини до дошкільного навчального закладу.
Порядку прийому дитини до дошкільного навчального закладу.

Згідно зі ст.53 Конституції України кожен має право на освіту.  Держава забезпечує доступність дошкільної освіти у державних і комунальних навчальних закладах. Відповідно до ст. 9, 36 Закону України « Про дошкільну освіту» дитина може здобути дошкільну освіту за бажанням батьків у  дошкільному навчальному  закладі чи в сім’ї ( до досягнення дитиною п’ятирічного віку).  Батьки мають право вибирати ДНЗ. У Положенні про дошкільний навчальний заклад сказано:  прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником протягом  календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, свідоцтва про народження дитини, медичної картки про стан здоров’я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення. Довідка видається на підставі медичного огляду дитини, якщо відсутні протипоказання для її перебування в дошкільному закладі та якщо їй проведено щеплення згідно з календарем щеплень і вона не перебуває в контакті з хворими на інфекційні хвороби.

Питання про відвідування  дошкільного навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень,  вирішується лікарсько - консультативною комісією, згідно з наказом МОЗ №434 від 29.11.2002 р. та затвердженого цим наказом орієнтовного Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного навчального закладу та шкільного загальноосвітнього закладу.

Отже, за наявності відповідних медичних довідок встановленого зразка з висновком лікаря,  у якому зазначено,  що дитина може відвідувати ДНЗ, керівник зобов’язаний прийняти дитину до дошкільного навчального закладу.

Переглядів: 265 | Додав: sonechko | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: