Головна » 2015 » Лютий » 23 » У гості до книги.
У гості до книги.

Казка відіграє велику роль в естетичному розвитку дітей дошкільного віку, без якої немислиме благородство душі, чуйність до чужого горя, страждання. Завдяки казці, діти пізнають світ не тільки розумом, але й серцем, і не лише пізнають, а й відгукуються на події і явища навколишнього світу, висловлюють своє ставлення до добра і зла.

Саме тому діти старшої групи «Дзвіночок» ДНЗ № 5 «Сонечко» відвідали центральну районну міську бібліотеку. Екскурсія до цього закладу передбачала багато цікавого. Дошкільнята такої великої кількості казок навіть не могли собі уявити. Завідувачка бібліотеки, Зоя Миколаївна, проявила не аби яку креативність  щодо зустрічі з малюками. Діти дізналися, що у бібліотеці можна брати книжки за допомогою формуляра, а не купувати їх. Сюрпризним моментом стала чарівна скринька, у якій знаходилися загублені речі із казок. Малята відгадували із якої казочки той чи інший предмет. Дуже сподобався діткам показ казкових ілюстрацій за допомогою сучасних технологій. На моніторі комп’ютера, у формах слайдів, малюки мали змогу відгадувати казки. Популярним видом діяльності для дошкільнят в художній літературі є використання загадок. Зоя Миколаївна підібрала їх у такій цікавій формі, що малеча проявила свою активність на високому рівні.

Світ казки для дитини дуже впливає на ставлення її особистості. Щиро дякуємо працівникам міської бібліотеки у виховані підростаючого покоління.

Переглядів: 196 | Додав: sonechko | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: